خدمات شرکت ما

فراتر از تدارکات بروید، تجارت انقلاب کنید.

تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی

کمپانی بازرگانی ماهان پارسه با داشتن شرکای تجاری از کمپانی های معتبر آزمایشگاهی و پزشکی و کادری متخصص و مجرب در امر واردات تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، خدمات خود را در جهت هرچه بالاتر بردن سطح کیفی و کمی بخش پژوهشـی، تحقیقـاتی و کنترل کیفی صنایع و مراکز بر اساس گروههای کاربردی زیر ارائه می نماید.

صنایع غذایی
کشاورزی
خون
تجهیزات عمومی آزمایشگاهی و بیمارستانی
تحقیقات آب
میکروبیولوژی و ژنتیک

ما تجربه ها را ارائه می دهیم

تامین کالا تخصص ماست

وظیفه ما این است که به مشتریان خود محصولاتی با بالاترین کیفیت و خدماتی منحصربه فرد را ارائه نماییم و همزمان در تلاش برای مستحکم کردن روابط طولانی با مشتریان خود هستیم. موفقیت ما بر پایه رضایتمندی مشتریان محقق شده است که این امر از طریق تعهد کاری که بنای آن بر درک درستی از احتیاجات مشتریان و استفاده مناسب از پیشنهادات و انتقادات دریافت شده در دو حوزه محصولات و خدمات شکل گرفته است.
تیم ما برای جلب رضایت و تسهیل در فرآیند خرید، کلیه تجهیزات، مواد و لوازم مصرفی با کیفیت بالا را از منابع معتبر دنیا در اختیار مشتریان قرار داده است.

  • مشاوره، راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه های صنایع غذایی، صنایع شیر و لبنیات، صنایع آرد، رنگ رزین، خودرو سازی، آب و فاضلاب، فنی، مکانیک، خاک، بتون، نفت، گاز پتروشیمی، محیط زیست، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، ازمایشگاه تشخیص طبی و بیمارستان، بهداشتی - آرایشی، دارویی، چای، دخانیات و صنایع وابسته

  • پارتیشن و سکوبندی آزمایشگاه، هود و لامینار FLOW ،CLASS II و STANDARD

Enter your keyword