مشاوره مالی و سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه گذاری، بورس و فارکس

در بازارهای مالی تنها نیستید

با خیالی آسوده سرمایه گذاری نمایید

شرکت ماهان پارسه، با توجه به سابقه بیش از هشت سال فعالیت مستقیم در امور بازرگانی تحت برندهای مختلف در کشورهای اروپایی، آفریقایی و آسیایی و ثبت برند خود در کشور ایران ، خدمت مشاور مالی ، سرمایه گذاری در بازارهای بورس ، فارکس و سایر حوزه ها را با تکمیل تیمی قدرتمند با بیش از 14 سال سابقه را نیز فراهم نموده است.

فارکس

مشاوره و سرمایه گذاری در بازارهای بورس جهانی و منطقه ای نظیر فارکس(ارز)، طلا ، فلزات ارزشمند، کالا، نفت خام و غیره

بورس

مشاوره ، سبد گردانی و سرمایه گذاری در بورس ایران

سرمایه گذاری ویژه

سرمایه گذاری در بازارهای مختلف داخلی و بین المللی بر مبنای اهداف عالی شرکت و با تضمین بالاتر

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری ریالی و دلاری (ارزی)

شرکت مشاور و بازرگانی ماهان پارسه در زمینه سرمایه گذاری با جذب منابع مالی در بخش های بازرگانی و اقتصادی از جمله بازار بورس، فارکس، نفت و گاز، مواد غذایی، کشاورزی، فولاد و سایر بخش های سودآور بین المللی به دو روش ریالی و ارزی فعالیت می نماید. در بخش ریالی و دلاری بر اساس جذب سرمایه به روش جدول ذیل نرخ های سود ماهیانه و سود نهایی را در دو بازه زمانی 6 و 12 ماهه تضمین می نماید.

مشاوره و سبدگردانی

افراد با تجربه و کارشناس حرفه‌ای در بازار بورس بر اساس خصوصیات سرمایه گذار مثل سطح ریسک‌پذیری و سرمایه شخص، سبدی مناسب او تشکیل داده و مرتب آن را مدیریت می‌کنند. سبدگردان با توجه به همه عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت سهام، تصمیمات لازم در جهت رسیدن به اهداف سبد و افزایش ارزش آن را می‌گیرد. مزیت عمده سبد گردانی در استفاده از توان حرفه‌ای مدیر سبد و مشاوره‌های تیم مدیران سرمایه‌گذاری شرکت ماهان پارسه است. این مساله باعث می‌گردد که تمام تصمیمات گرفته شده برای سبد هر شخص با بررسی گزارش‌های مالی، اخبار بازار سرمایه و تحلیل‌های تکنیکال و بنیادی سهام به انجام برسد. در واقع نکته مثبت و تمایز سبدگردانی نسبت به روش‌های دیگر سرمایه گذاری در بازار سرمایه در همین نکته نهفته است. مجموعه مشاور سبدگردانی ماهان پارسه با پشتوانه علم و تجربه تیم خود قادر به ارائه سود تضمینی بر اساس شرایط زیر می باشد.

سبدگردانی بورس با ضمانت

485

تعداد کاربران

670

مشاوره

20

حداقل سود

16

سال تجربه

Enter your keyword